Category Archives: Paykasa Bankalar

Paykasa İng Bank

Günümüzün en çok kullanılan ve tercih edilen bankalarından biri de İNG banktır. Bu nedenle müşterilerimizin ödemelerini daha rahat yapmalarını sağlamak için gerekli destek hizmetlerinde paykasa İNG bank seçeneklerini de ödeme kolaylıklarımız arasına ekliyoruz. Hesaplarınızı yaparken ve ödemelerinizi gerçekleştirirken daha az para ödeyerek paykasa kart sahibi olmanız adına yaptığımız çalışmalar arasına kattığımız paykasa İNG bank sayesinde… Read More »

Akbank paykasa al

Alışverişlerinizde daha az ödeme yapmayı elbette siz de istersiniz. Ancak bunun için ödeme yaparken kullandığınız bankanın olması çok önemlidir. Daha farklı özellikler ve daha fazla kolaylıklar içinde sizlere paykasa kart hizmeti sunduğumuz sitemizden faydalanarak alışverişinizi en iyi şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Akbank paykasa al özellikleri sayesinde kullandığınız bankadan farklı bir bankaya ödeme yapmanıza gerek kalmadan daha uygun… Read More »

Paykasa iş bankası

Son zamanların en çok kullanılan ödeme yöntemlerinden biri de paykasa ödeme yöntemidir. Ancak nedense çoğu bayiliklerde olan eksiklerden biri de ödeme yöntemlerinde az seçeneklerin ve kısıtlı bankaların olmasıdır. Ancak müşterilerimizin kolaylıkları ve menfaatlerini düşünerek ödeme yöntemlerinde sürekli yenilikler yaptığımız firmamız ile ukash iş bankası seçeneklerini de ekledik. Kullandığınız bankadan ödeme yapınca daha az ödeme yapabileceğinizi… Read More »

Finansbank paykasa al

paykasa satın alma yöntemlerinde sürekli yenilikler sunan firmamız, müşterilerin daha kolay paykasa kart satın alabilmeleri için yenilikleri sunmaya devam ediyor. Kaliteli alışverişlerde dilediğiniz gibi seçenekleri değerlendirebileceğiniz bayiliğimizin sitesinde, paykasa kart kullanımı hakkında çok detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. Ödemelerinizi kendi bankanız üzerinden yaparak komisyon ödemeden kolaylıkla paykasa kart alabilirsiniz. Sitemizde yer alan özellikler arasında Finansbank paykasa… Read More »