Category Archives: Paykasa

Paykasa Almanın Kolay Yolu

Teknolojinin en üst seviyesine ulaştığı günümüzde, sanal üzerinden alışveriş yapanların işini kolaylaştıracak çözümleri ile kendini gösteren Paykasa, alışverişlerde farklı avantajlarıyla ön plana çıkmaya devam ediyor. Özel olarak tasarlanan ve güvenlik konusunda en iyi şekilde hazırlanan kart, e-ticaret sitelerinde ödemelere can veren bir kart olarak değerlendirilebilir. Sadece alışveriş sitelerinde değil, aynı zamanda oyun sitelerinde, iletişim ağlarında… Read More »

Paykasa İng Bank

Günümüzün en çok kullanılan ve tercih edilen bankalarından biri de İNG banktır. Bu nedenle müşterilerimizin ödemelerini daha rahat yapmalarını sağlamak için gerekli destek hizmetlerinde paykasa İNG bank seçeneklerini de ödeme kolaylıklarımız arasına ekliyoruz. Hesaplarınızı yaparken ve ödemelerinizi gerçekleştirirken daha az para ödeyerek paykasa kart sahibi olmanız adına yaptığımız çalışmalar arasına kattığımız paykasa İNG bank sayesinde… Read More »

Paykasa en düşük fiyat veren

Özellikle sanal alışverişlerde aranan en büyük şart daha uygun fiyatların sunulmasıdır. Karmaşık bir fiyat pazarına sahip olmasından dolayı, alışveriş tutkunları alacakları ürünler hakkında çok kapsamlı araştırma yapmadan ürün almazlar. paykasa kart da bu şekildedir. Son zamanlarda fazlasıyla kullanılan ve kullanım oranına bağlı olarak da çok fazla bayiliklerin açılması, alıcıların daha fazla araştırma yapmalarını da gerektiriyor.… Read More »

Paykasa Kullanılan Siteler

Ön ödeme kartlarından olan ukash ile geçerli olan tüm sitelerden kolaylıkla alışveriş yapabilirsiniz.Özellikle son zamanların sanal oyunlarına olan rağbet inde kullanabileceğiniz paykasa kart ile oyun satın alabilirsiniz. yine bununla birlikte online alışveriş sitelerinin bir çoğunda geçerli olan kart ile kolay ödemelerinizi gerçekleştirerek keyfinize bakabilirsiniz. Oyun sitelerinin en çok gençler arasında yaygın olduğunu biliyoruz. Bu anlamda… Read More »