Kredi Kartı İle Nasıl Paykasa Alırım?

By | 19 Haziran 2014

Sanal mağazalarda alışveriş yapma işlemleri son zamanların en çok tercih edilen yöntemlerinden biridir. Özellikle aranan ürünün daha kolay bulunması, ürün beğenilmediğinde geri iadenin mümkün olması gibi etkenlerden dolayı sosyal hayattaki mağazalardan ziyade, sanal mağazalardaki alışveriş merkezleri tercih edilmektedir. Ancak sanal mağazalardan alışveriş yapmanın da bazı risklerinin varlığından söz etmek gerekiyor. Mesela ödemeleri yaparken kredi kartınızın bilgilerinin başka yerlere aktarılması durumu ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bunun için alışveriş yaparken güvenli bir ödeme yöntemini öğrenmeniz gerekiyor. paykasa kart bu anlamda en iyi güvenliği kullanıcılarına sunuyor.

ukash_kredi_anindapaykasa kart, alışveriş esnasında güven sunduğu gibi alışveriş yapmak için kart alımında da en uygun seçenekleri sunuyor. Kredi kartı ile paykasa kart almanın mümkün hale getirildiği günümüzde en iyi seçenekl
eri değerlendirerek alışverişinizi kolay bir hale getirebilirsiniz. Tabi tüm bunları bilmenizin faydasının olduğunu dile getirmekle birlikte kredi kartı ile nasıl paykasa alınır? Sorusuna da bir şekilde cevap vermek gerekiyor.

Kredi kartı ile paykasa kart satın almak için, sektörün başarılı isimlerinden olan www.anindaukash.com sitesine giriş yapabilirsiniz. Sitede kullanıcılarına sunulan ayrıcalıkları detaylı bir şekilde okuduğunuzda daha kolay paykasa kart alma konusunda detaylı bilgileri bulabilirsiniz. Ancak yine de paykasa kart kullanımında yeni olanlar için sunacağımız bilgiler doğrultusunda kredi kartı ile paykasa kart nasıl alınır? Sorusuna detaylı bir şekilde cevap vermeye çalışalım.

www.anindaukash.com sitesinden canlı destek hattına bağlanarak, hangi bankaya ait kartı kullanmak istediğinizi belirttikten sonra, size verilen küçük bir formu doldurduktan sonra alacağınız TL miktarı karşılığındaki paykasa kartı http://www.sonteklif.com/dukkan/orionskype adresine giriş yaparak belirlemeniz gerekiyor. Bunun sonrasında kısa bir süre içinde cep telefonunuza paykasa PİN kodunuzun gelmesini sağlayabilirsiniz. Ancak forumu doldururken dikkat etmeniz gereken bazı hususların olduğunu söylemek gerekiyor. Kredi kartı ile paykasa kart alırken güvenliğiniz adına forumda sorulan sorulara net ve gerçek bilgileri vermeniz gerekiyor. Bununla birlikte dikkat etmeniz gereken diğer bir husus ise açıklama kısmıdır.

Açıklama kısmına yazmanız gereken tek şey telefon numaranızdır. Firmamızın müşterilerimizin güvenliğini sağlamak adına aldığı bir karar ile “UKASH” yazan kullanıcıların cep telefonlarına kesinlikle PİN gönderilememektedir. Bu nedenle daha güvenli alışveriş yapmak için açıklama kısmına sadece telefon numaranızı yazmanız gerekiyor. sanal mağazalarda alışveriş yapmayı kolaylaştıran ve güvenliğiniz adına beklediğinizden çok daha fazlasını kullanıcılara sunan ukash ile en iyi alışverişi daha kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Yine önemli bir husustan bahsetmek gerekiyorsa, paykasa PİN kodları SKYPE KONTÖR adı ile satışa sunuluyor.

Alışveriş seçeneklerinde en iyi güvenli ödemeyi sunan ve bununla birlikte alışveriş esnasında ve sonrasında herhangi bir şekilde güvenliğinizi riske atmayan özelliklere sahip paykasa kart ile beklediğinizin çok daha fazlasına ulaşabilirsiniz. Herkesin kolaylıkla kullanabileceği paykasa kart sayesinde alışveriş keyfini yaşamak da artık eskisinden çok daha kolay. Yurtiçi ve yurt dışı alışverişlerinizde daha güvenli ödeme yapmak istiyorsanız tek kullanımlık hakkı olan paykasa kartı kullanmanızı tavsiye ediyoruz. En iyi alışverişlerinizde kesintiye uğramadan istediğinizi elde etmenizi sağlayan özelliklerle paykasa kart kullanmanızda alışveriş özgürlüğünü elde edeceksiniz. Günümüz imkân ve şartlarında esnek alışveriş yapanlar için paykasa kart güvenliği ile sunulan çok fazla ayrıcalıklar sayesinde istediğinizi elde etmenin kolaylıklarını yaşayacaksınız. Kredi kartı ile paykasa kart nasıl alınır? Sorusuna verdiğimiz yanıtlardan daha fazlasını öğrenmek için, canlı destek butonuna tıklayarak daha detaylı bilgileri elde edebilirsiniz. Alışverişte en kolay seçenekleri sunmaya devam edeceğiz.

6 thoughts on “Kredi Kartı İle Nasıl Paykasa Alırım?

 1. Anzerli Mezanfer

  Kreddi kartıyla ukash satın alabiliyormuyuz genelde diğer ukash sitelerinde problem yaşıyorum.

  Reply
  1. admin Post author

   tabi tek yapmanız gereken sağ alt köşeden canlı destek ile iletişime geçerek kredi kartınızda 3d güvenlik önlemleriyle ukash kodu satın alabilirsiniz.

   Reply
 2. anzerli muzanfer

  Çok teşekkür ederim sayın canlı destek sorumlusu ilginiz ve alakanız konusunda. Arkadarlar ihtayacımı gördüm kredi kartıyla ukash almayı düşünen arkadaşlara tavsiyemdir Orion Ukash ile alışveriş yapın.

  Reply
 3. hasan karal

  makaleniz oldukça açıklayıcı ve detaylı olmuş kredi kartı ile ukash alınamıyor diye biliyordum ben.
  Anında ukash yani orion ukash sağ olsun.

  Reply
 4. esra

  kartı ile kod almak çok iyi taksit seçeneğinin olmasıda ayrı güzel olmuş

  Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir