Kredi Kartı İle Uçak Bileti Satın Al

By | 10 Şubat 2014

Kredi kartınız ile uçak bileti satın almak mümkün olduğunu biliyorsunuz İngiltere merkezli kurulmuş bir uluslararası bir şirket olan ukash kart ile artık uçak bileti satın alma imkanı olabilir bunun için görüşmeler başlamıştır. Ukash kodu ile uçak bileti satın alarak kişisel bilgilerinizi saklayarak uçuş yapma keyfini sağlayabilirsiniz. 19 haneden oluşan ukash kodunu online mağazalarda kullanmak yerine artık uçak bileti satın alırken’de kullanabilirsiniz.

Kredi kartı ile uçak bileti satın almak için http://www.trucakbileti.com ziyaret etmeniz gerekecektir.

Ukash Ödülleri

Faturasız Ödüller 2012 İngiltere – En iyi Sanal Ön Ödemeli Programı
Kanadalı Peşin Ödülü 2012 – En İyi Ön Ödemeli Pazarlama Kampanyası
Prepaid365 Ödüller 2014 – En İyi unbanked Ön Ödemeli Kart

EGR B2B Ödüller 2012 – Ödemeler Yılın Şirketi

Peşin Ödüller 2010 ve 2013 – En İyi Sanal Kart Programı

  1. Enuygun.com’da sizlere en ucuz uçak bileti sunabilmek için 1000’e yakın havayolunun biletlerini karşılaştırıyoruz.
  2. Uçak bileti fiyatları verilerini anlık olarak havayolu firmalarından alıyoruz.
  3. Belirttiğiniz tarihlerdeki uçak biletlerini fiyatına göre sıralayabilir, istediklerinizi seçerek karşılaştırabilirsiniz.
  4. Online olarak rezervasyon yaptırarak, bir iki tıkla dakikalar içinde biletinizi rezerve ettirebilirsiniz.
  5. Enuygun.com sizlere kredi kartı ile taksitli uçak bileti alma imkanı sağlıyor.
  6. Türkiye’deki hemen hemen tüm uçuş firmalarının biletlerini listeleme işlemini sunuyor.
  7. Enuygun.com yeni çıkan uçak bileti kampanyaları ile ilgili size bilgilendirmeler gönderir.
  8. Sistem üzerinden yapacağınız tüm işlemler dünyanın önde gelen güvenlik sertifikası şirketi GlobalSign koruması altındadır.

Enuygun.com’da hangi havayolu şirketlerinin uçak biletlerini bulabilirim?

Enuygun.com üzerinden uçak bileti sorgulaması yaptığınızda sadece Türkiye değil, yurtdışı havayolu şirketlerinin de uçuşlarını görebilirsiniz. Yurtiçi ve yurtdışında en önde gelen uçuş firmalarının neredeyse tamamı sistemde listeleniyor. Bunların arasında Türkiye’de çok popüler olan THY (Türk Hava Yolları), Atlas Jet, Sunexpress, Anadolujet, Onur Air, Pegasus and Borajet. gibi sektörün önde gelen firmaları da yer alıyor. Bu hava yollarını kullanırken isterseniz tek yön, isterseniz gidiş – dönüş bilet seçebilirsiniz. Havayolu şirketlerinin hizmet şekline göre; ekonomi, ekonomi plus, business sınıfı ve birinci sınıf gibi bilet türlerini sistemimiz üzerinde bulabilirsiniz.

Uçak bileti rezervasyonu işlemi nasıl ilerler?

En uygun uçak bileti sorgulama formunda kalkış – varış şehirlerini, gidiş – dönüş tarihlerini, kişi sayısını ve diğer bilgileri girdikten sonra “en uygun uçak biletini bul” butonu ile uçak bileti listelemesi yapabilirsiniz. Listeden istediğiniz uçuşları işaretleyerek bir sonraki sayfa olan rezervasyon sayfamıza geçersiniz. Burada uçuş bilgilerini görürsünüz ve seyahat sigortası seçimi ve yolcu bilgilerini bu sayfadan doldurmanız gerekiyor. Daha sonra bu sayfada bulunan “Satın Al” butonunu kullanarak rezervasyon işleminizi tamamlayıp, satın alma sayfasına geçebilirsiniz. Satın alma sayfasında ödeme ve taksit şeklinizi seçerek ödemeyi gerçekleştirerek uçak bileti satın alma işlemini tamamlamış olursunuz.

Enuygun.com uçak bileti modülü ile hangi şehirlere ait uçuşları bulabilirim?

İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Samsun, İzmit, Bursa, Mersin (İçel), Trabzon gibi büyük şehirler başta olmak üzere Türkiye’nin tüm şehirlerine direk uçuşları Enuygun.com uçak bileti modülünde bulabilirsiniz. E-bilet hizmeti sunan sistemdeki havalimanı uçuşlarına Türkiye’nin her yerinden başvurmanız mümkün. Dünya çapında da New York, Paris, Roma, Atina ve Berlin gibi büyük şehirler başta olmak üzere tüm şehirlere ait sorgulamaları modül üzerinden yapabilirsiniz. Yurt dışına da direk uçuşlar bulabileceğiniz gibi, uçuşların bir kısmı aktarmalı uçuşlar olabilir.
İyi uçuşlar dileriz!

Yurtiçi Popüler Aramalar

  • İstanbul – Trabzon
  • İstanbul – İzmir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir