Kredi Kartı İle Paykasa Al

By | 15 Ağustos 2013

Kredi kartıyla paykasa kodu satın almak için yapmanız gereken sağ alt köşeden canlı destek aracığıyla iki dakika içinde paykasa kodu satın alabilirsiniz.

AnindaUkash.Com üzerinden kredi kartı ile paykasa kart satışı yapmaktayız.Güvenilir hızlı ve yasal anında paykasa sayfasına hoş geldiniz. En Yakın Zamanda Satışa geçeceğiz.
Kredi Kartı İle paykasa Kart
İnternet artık hayatımızın her alanında aktif olarak bulunmakta ve bu aktiflik o kadar çok yaygın hale geldi ki, artık gelişmelerin büyük bir çoğunluğu internet üzerinden uyumlu hale getirilerek oluyor.

paykasa kart da tıpkı bu bahsettiğimiz internet uyumlu yeniliklerden bir tanesi. Anavatanı İngiltere olan bu kart sayesinde artık yaptığınız alışverişlerin ödemelerini gerçekten çok kolay bir şekilde yapabiliyorsunuz. Normal şartlarda internet üzerinden yaptığınız alışverişlerinizin çok büyük bir çoğunluğunda kredi kartı olmazsa olmazdır.

Kredi kartıyla alışveriş yapma zorunluluğu, kredi kartı kullanımının kolay olmaması durumundan ötürü alışveriş tutkunu kişilerin işlerini zorlaştırmaktadır. Kredi kartı temini için yapılan işlemler bile günler sürebilmektedir.

Kredi kartı başvurusu yaptığınız zaman, hazır bir halde size ulaşması bazen can sıkıcı şekilde haftalar sürebiliyor. Ufak bir alışveriş yapacakken bile bir sürü güvenlik durumuyla, sorgulamayla karşılaşabiliyorsunuz. Bu durum sizler için sıkıcı hal aldıysa, paykasa kart sizin istediğiniz türden bir kart olmaya aday. Çünkü bu karta sahip olmak için, bu kartın tedarikçisi belli internet sitelerinden hakkınızda bir kaç detayı içeren bir form doldurarak istediğiniz bakiyeye sahip kartı satın alabiliyorsunuz.

Kartın elinize ulaşmasıyla dilediğinizce alışveriş yapma konusunda artık özgürsünüz. Belirtmekte fayda var; belirttiğimiz bu kart, tek kullanımlık bir karttır. Üzerinde tanımlı 19 haneden oluşan kodla birlikte yaptığınız alışverişlerinizde kartın bakiyesinden düşülür.

Kartın içindeki bakiye bittikten sonra kart kendi kendini bloke eder ve tekrar kullanılamaz. Bu durum sizin güvenliğiniz açısından bulunmaz bir nimettir. Hiçbir şekilde kredi kartında olduğu gibi ekstre gönderimi, birikmiş borç, asgari borç ödeme derdi bulunmaz. Sadece içindeki bakiye kadar alışverişinizi yaparsınız.

paykasa kart ile anlaşmalı internet siteleri gün geçtikçe artış göstermekte. Şu an için Avrupa’nın çok büyük bir kesiminde etkili bir karttır. Örneğin, Skype programında satın almak istediğiniz hizmetlerin ödemesini paykasa kart ile kolaylıkla yapabilirsiniz. Yine Rapidshare sitesine kayıtlarınızın bedellerini bu kartla yapabilir, internetten dosya indirimi yapmanın keyfine varabilirsiniz.

Her alışveriş tutkununun mutlaka sahip olması gereken bir kart olduğunu belirtmek gerekir. Bu kartla birlikte yaptığınız alışverişlerde güvenli hizmetin keyfine varacaksınız. Hiçbir şekilde kredi kartında yaşadığınız güvenlik sorunlarını yaşamayacaksınız. Peki kredi kartında çektiğiniz sıkıntılar nelerdir?
Öncelikle, kredi kartınızda belli bir alışveriş bakiyeniz vardır. Bu kimisinde 500 Türk lirası, kimisinde 1000 Türk lirası, kimisinde de 5000 Türk lirası gibi meblağlara ulaşabilir. Bu durumda aylık yapabileceğiniz alışveriş tutarı cebinizdeki para kadar değil, kredi kartınızın bakiyesi kadar olmak durumundadır. Bu nedenle, kendiniz bile alışveriş yapsanız, ödemelerde sıkıntı çekebilirsiniz ki bu kartınızın kötü niyetli kimselerin eline geçmesi demenin ne olduğunu söylemeye pek de gerek olmasa gerek.

Yine başkasının eline geçmeden bile internet üzerinde kredi kartınızın kopyalanma durumunu yaşayabilirsiniz. Sizden habersiz yapılan alışverişlere tanık olabilir, ne olduğunu anlamayabilirsiniz. Bu durumda kredi kartınızı kapattırsanız da yapılan alışverişin ödemelerini yapmak durumunda kalırsınız.

paykasa kart sizi bu tür sıkıntılardan kurtaracak durumda bir sistemdir. Tek kullanımlık olması dolayısıyla hiçbir şekilde bakiye derdiniz olmaz. Sadece kartın içindeki bakiyeyi kullanırsınız. Ve şunu da belirtmekte yarar var ki bu kartın bakiyesinde tanımlı miktarı bitiremeyecek olursanız da yine belirli yerlerden bu kartın içindeki miktarı nakit olarak alabilirsiniz. Yani kartı bozdurabilirsiniz. Böylesine rahat bir sistem, artık kredi kartı kullanımını bitirecek diye düşünebiliriz.
paykasa kartı kullanırken dikkat etmeniz gereken ayrıntılar çok fazla değildir. Sadece kartınıza tanımlı 19 haneli kodu belirtilen alana girmeniz gerekmektedir. Ardından kartınızın şifresini de girmeniz gerekmektedir. Bu şekilde alışverişinizi onaylayıp, ödemenizi yapabilirsiniz.
paykasa kart sisteminin geçerli olduğu siteler pek çok sayıda bulunmaktadır.

Özellikle alışveriş siteleri, bunun başını çekmektedir. Alışveriş sitelerinden sonra en sık gördüğümüz kullanım alanı da oyun siteleridir. Böylesine gelişmiş alanların her gün yeni bir siteyle kartın kullanımının daha yaygın hale gelmesi çok da uzun bir zamanı almayacak gibi görünüyor. Bir de böylesine güvenli bir ortamda olunca, haliyle kredi kartına elveda demenin zamanı da gelecek gibi duruyor.
Alışveriş yaptığınız internet sitelerinde olası güvenlik açıkları sizi şüpheye düşürür. Çünkü, buraya girdiğiniz kredi kartı bilgileriniz bir güvenlik açığı varsa kolaylıkla kopyalanabilir ve kimliği belirsiz kişilerce adınıza çok rahat alışveriş yapılabilinir. Bu durumda elinizin kolunuzun bağlı kalması durumuna maruz kalmak istemiyorsanız yapacağınız tek şey güvenlik açığına karşı son derece korunmalı bu tek kullanımlık kartın kullanımını alışkanlık haline getirmek.

Kredi kartıyla paykasa alışveriş yaparken bir de uzun, bitmek bilmez güvenlik sorularıyla karşılaşırız. Kimi zaman cep telefonunuza gönderilen onay kodlarıyla sıkılabilir, kimi zaman da annenizin kızlık soyadının dördüncü ya da beşinci harflerini girmeniz gerekebilir.

Yaptığınız alışverişte zaman da sizin için değerli olduğundan bu durum sizin için sıkıntılı bir hal alır. Bu kartı kullanırken böyle bir durumla asla karşılaşmazsınız. Sadece kartınızın üzerindeki 19 haneli kod ile adınıza tanımlanmış şifreyi girer, rahat ödemenin tadını çıkarırsınız. İnanıyoruz ki bu durum gerçekten de alışveriş keyfini yaşarken en bariz sıkıntıdan kurtaracak bir özellik.

Kartı temin edebilmeniz için de yapmanız gereken çok ayrıntılı işlemin olmaması, kolay ulaşılabilir olması da kredi kartıyla kıyaslandığında bu kartın çok daha gözde olduğunu gösteriyor.

İnternet üzerinden aracı firmalarca satın alacağınız bu tek kullanımlık kart kimi internet sitesinde çok ucuza bulunabiliyor. Sadece bazı aracı firmalar sorumluluklarını yerine getirmek yerine bir takım dolandırıcılıklara girişebiliyorlar. Bir çok yönden size kolaylık sağlayacak bu kartla birlikte alışveriş yapmanız artık son derece hızlı ve güvenilir hale gelecek.

En çok göz önünde bulunan bu iki özellik; yani hızlı olması ve güvenilir olması kredi kartıyla karşılaştırıldığında açık ara fark atabilecek cinsten. Artık elinizdeki paykasa kart ile internet üzerinden oynadığınız oyunda ücretli özellikleri açabilecek, almak istediğiniz ücretli detayları alabileceksiniz. Bu oyunları genelde ergenlik dönemindeki kesim yoğun bir şekilde oynadığı için, kredi kartıyla alışveriş yapamayacak kişilerin bile rahatlıkla kullanımı mümkün hale gelecek.

Oynadığınız oyunlar haricinde, internet üzerinden ücretli iletişim sağlayan bazı siteler, programlar üzerinde satın alacağınız dakikalar, özellikler yine bu kartla kolayca yapılabilir. Böylesine kolay ödeme imkanı sunan bu kart hiçbir zaman yabana atılacak cinsten bir yenilik değildir.

Kredi kartının yerini yavaş yavaş almaya başladıkça, farkın sizi ne kadar rahatlattığını göreceksiniz. Şu an için resmiyete yeni kavuşmuş olması ve legal durumun getirilerini yeni yeni almaya başlaması nedeniyle ülkemiz içinde kısıtlı bir alanda hizmet verse de, gelişen teknolojiyle birlikte iletişimin de artması kartın kullanım alanını gün geçtikçe daha da artıracaktır.

Hiçbir zaman unutulmamalıdır ki bu kart, yeni çağın alışveriş aracı olacaktır ve gençlik bu kartı tanıdıkça kredi kartını unutmaya başlayacaktır. Son derece hızlı, son derece güvenli, sizi gereksiz güvenlik sorularına boğmayacak bir kartın hayatınızı nasıl kolaylaştıracağını seyredin. İnanıyoruz ki siz de bu kartın kolaylıklarını gördükçe, bizlere hak vereceksiniz. Kredi kartının yerine gelen yeni kartınızla keyifli alışverişler dileriz.

Anında paykasa olarak kredi kartı ile paykasa satışlarımız devam etmektedir. 3d güvenli kod alımlarınız için bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürler.

12 thoughts on “Kredi Kartı İle Paykasa Al

 1. Seyfi ÖZTÜRK

  kredi kartına taksit yapılarak ukash kodu satın alınılıyormu ?

  Reply
 2. ahmet kaya

  çok teşekkürler sayenizde istediğim ürünü ukash koduyla aldım kredi kartı ödeme seçeneğiniz sayesinde

  Reply
 3. hasan karal

  ödeme seçenekleri arasında kredi kartı ile ukash kodu satımı yapmanız çok mükemmel bir şey hizmet anlayışınız için teşekkür ederim.
  kredi kartıma 3 yada 6 taksitle 250 Euro veya 150 euro ukash alabilir miyim ?

  Reply
 4. selim kaya

  ukash kart almadan çok araştırdım kredi kartı ile güvenilir ukash almak için anında ukash firması çok yardımcı oldular sağ olsunlar kredi kartınızla ukash almak isteyen arkadaşlara önerebiliriz.

  Reply
 5. erkan karaca

  hayatımızın her alanında kullanmakta olduğumu kredi kartı ukash kod alımında’da geçerli ya pes ya mükemeel hizmet

  Reply
 6. ahmet ashley

  Merhaba.
  Eğer stres ve hızlı onayı olmadan kişisel veya işletme kredisi ihtiyacınız var mı? Eğer öyleyse biz şimdi asal faiz oranı kredi sunuyoruz olarak, lütfen bize ulaşın. Bizim kredi güvenli ve daha fazla bilgi ve uygulamalar için güvenli olduğunu, bu e-postaya cevap lütfen.

  Reply
 7. Hasan

  Ukash denilince ben ve çevremdekiler için tek adres , yüksek meblağlar kullanıyoruz düzenli olarak alışveriş yapıyoruz daha hiçbir sorun ile karşılaşmadık 24 saat online destek mevcut. Teşekkürler Anındaukash.com

  Reply
 8. harun delihasan

  krei kartıyla online ukash almak için güvenilir adresin yeri anında ukash

  Reply
 9. Mafiret

  yav açtığınız konuya hasan hüseyin diye kullanıcı adı alarak neden iyi cevaplar yazarsınız anlamam ki 🙂

  Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir