Paykasa Kart Nedir?

By | 27 Ağustos 2015

Sanal mağazalardan alışveriş yapmayı tercih edenlerin sayısı reel mağazalardan yapmak isteyenlerden çok daha fazladır. Aslında haklı gerekçelerin buna neden olduğunu söylemek gerekiyor. Mesela bir ürünü bulmak için reel mağazalarda onca zaman geçirmek yerine klavye başından ürün bulmak ve satın almak daha kolaydır. Bunun için de yine güvenli bir yöntem seçmek gerekiyor. Tam bu noktada kendini gösteren paykasa kart, alışverişlerde güvende kalmanızı sağlamaya yetiyor. Peki, paykasa kart nedir? Paykasa kart, alışveriş dünyasında daha güvenli ödeme yapmak adına İngiltere merkezli kurulan bir sanal ödeme kartıdır. Özel güvenliği sayesinde daha kolay alışveriş yapma imkanı sunan paykasa kart, 19 haneli PİN kodu ile desteklenmektedir.

Tek sefer kullanım hakkı sunduğu için alışveriş sonrasında başkalarının kullanmasını engeller. Bunun yanında paykasa kart ile alışveriş yaparken kişisel bilgilerinizi vermenize de gerek yok. Sadece yapmanız gereken alışverişlerinizi tamamladığınızda ödeme yöntemi olarak paykasa kart seçmek olacak. Bundan sonrasında ise sizden istenen PİN kodunu girmeniz yeterli olacaktır. Daha güvenli alışveriş yapmak isteyenler için en uygun yapıya sahip olan paykasa kart sayesinde gözünüz arkada kalmadan alışveriş yapma keyfini elde edeceksiniz. En güzel seçenekler, alışverişlerde kolaylıklar ve daha fazlasını isteyenler için paykasa kart firmamızdan gerekli desteği vererek daha sağlıklı alışveriş yapmalarına yardımcı oluyoruz. Kart satın almak ve sorularınızı sormak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

https://www.anindaukash.com/paykasa-ile-para-yatirma/

2 thoughts on “Paykasa Kart Nedir?

  1. melisa

    paykasa kartın ne olduğunu öğrendim sonunda acaba ne zaman bahis sitelerine bu kart sistemi eklenecek ukash kart satışları bitiyor

    Reply
  2. Ahmed Eroni

    bilgilendirmeler için teşekkürler sayenizde paykasa ne olduğunu öğrendik

    Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir