Paykasa Sık Sorulan Sorular

By | 18 Kasım 2013

paykasa Kodları hakkında Sık Sorulan Sorular sayfamızı AnindaUkash.Com Olarak Sizlere Hazırladık İlginizi çekebilecek sorular ve cevapları aşağıda yer almaktadır.

Nedir Bu paykasa Kodu ?

İlk olarak paykasa 19 haneli bir kod olup İnternet sitelerinde alışveriş için ve başka işlemler için kullanılan 19 haneli şifreden oluşmaktadır. Sizlere aklınızda kalıcı örnek vermek gerekirse 5,6 sene önce faturasız hatlarda kullanılan TL yüklemelerine benzer şifreler.Bunun avantajı kaç TL yüklemek istiyorsanız o kadar yüklüyorsunuz Canlı Destekteki arkadaşlarımız sizlere kaç Euro paykasa kodu alacağınız sorusunu yöneltmeden kod veremezler.

Çalışma Saatlerimiz Nedir?

Vizyon Ön Ödemeli Kartlar Sistemleri A.Ş olarak müşterilerimize kaliteli hizmet vermek adına 7/24 Vizyon ukash olarak aktif durumdayız tüm sorularınıza cevap bulacağınız Firma.

Sizlerden Satın Aldığım paykasa Kodu Bana Kargo Halinde Kart Olarak Mı Gelecek?

Vizyon paykasa Canlı destek sayfamızdan müşteri temsilcimizle yaptığınız konuşma sonucu ve anlaşma sonucu ister cep telefonunuza sms olarak isterseniz canlı destek’ten direk olarak 19 haneli kodunuzu sizlere vermekteyiz.

Sitenizden Satın Aldığım Kodu Kaybedersem Geri Dönüşü Varmı?

Örnek veriyorum insanlık hali ya sms olarak sizlere kodunuz gönderdik siz kodu kullanmadan yanlışlıkla siz veya başka tarafından silinmesi durumunda hemen orion paykasa canlı destek sayfamıza gelip Benim adım Örnek Veriyorum Yunus KANDİL söyleyip hangi gün kodu aldığınızı söylemeniz yeterli olacaktır arkadaşlar aynı kodu tekrar size gönderirler sadece 1,2 dakika beklemeniz gerekecektir.

Satın Aldığım paykasa Kodunu İstediğim İnternet Sitesinde Kullanabilir miyim?

paykasa kodunun geçerli olduğu tüm sitelerde kullanabilirsiniz.En büyük avantajı bu kodun hiç bir kişisel bilginiz olmadan alışveriş yapmanız ve bu kodu kullanmanızdır.Firmamız Vizyon Ön Ödemeli Kartlar Sistemi olarak hiç bir müşterimiz bilgilerini kimseyle paylaşmayız.

19 Haneli paykasa Kodunu Bir Defadan Fazla Kullanabilir Miyim?

Maalesef Hayır. Firmamız üzerinden satın almış olduğunuz kodu tek kullanımlıktır. Başka kullanım için sitemiz üzerinden yeni bir paykasa Kart satın almanız gerekmektedir.

Satın Aldığım paykasa Kartı Aynı Gün İçerisinde Kullanmak Zorunda Mıyım?

Tabi ki’de hayır. Satın almış olduğunuz kodun 1 yıllık geçerlilik süresi vardır.1 yıl içerisinde istediğiniz zaman kullanabilir alışveriş yapabilirsiniz.

Sitenizden paykasa Satın Aldığımda, Kişisel Bilgilerim Üçüncü Şahıslarla Paylaşılır Mı?

Böyle bir şey kesinlikle söz konusu değildir firmamız Vizyon Ön Ödemeli Kartlar Sistemi A.Ş olarak Türkiye’nin en güvenilir paykasa Kodu satış firmasıyız. Kesinlikle 3.şahıslarla paylaşılmaz Firmamız müşteri gizliliğine son derece önem vermektedir.

paykasa Ne Kadar Güvenlidir?

İngiltere merkezli Smart Voucher Ltd. şirketi tarafından piyasaya sürülen bu kodlar 19 haneli olup , tek kullanımlıktır, kimlik bilgilerinizi hiç bir şekilde  paylaşmanız gerektirmez ve kesinlikle güvenlidir. ” UK Financial Services Authority (FSA)” denetimli bu büyük şirket, İngiltere’de yerleşik ve paykasa kodlarını dünyanın birçok yerine pazarlayan bir firmadır. Satın almış olduğunuz Ukash kodlarının karşılıksız çıkma ihtimali kesinlikle yoktur. Bununla birlikte Ukash kodlarını kullanarak kimlik bilgilerinizi de gizlemiş olursunuz. Böylelikle hem harcayacağınız miktarı önceden belirleyerek satın almak ve kimlik bilgilerinizi kimseyle paylaşmamak, Ukash’i en güvenli ödeme yöntemi olarak öne çıkarmaktadır.

Size Nasıl Güvenebilirim?

Vergi sicil numaralarımız şirket telefonlarımız ve şirket adresimiz mevcuttur. Vizyon Ön Ödemeli Kartlar A.Ş olarak bugüne kadar hiç bir şekilde şikayet almadık ve almayacağız. Vizyon 0532 113 65 04

One thought on “Paykasa Sık Sorulan Sorular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir