Paykasa Kart Al Basit kart

By | 19 Eylül 2013

İnternette yaptığımız şeyler bazen para ödememizi gerektirebilir. Tutkunu olduğunuz bir çevrimiçi oyun ya da Facebook oyununda almanız gereken içerikler için site izden belli bir miktar ödeme isteyebilir. Aslında parayı böylesine bir eğlence için araç olarak kullanmak sürekli ve elle tutulur bir şey elde etmeden para kaybına götürebilir insanları fakat oyun sektörü tutkunlarını hiçbir zaman kaybetmeyecek gibi görünüyor. Sadece Play Station oyunları için dükkân işleten ve iyi paralar kazanan insanlar bile var ülkemizde. İşte bu denli yoğun bir oyun isteği, kazanma hırsı ve azmi cebinizdeki kredi kartıyla birleştiğinde her zaman kazanan siz olmuyorsunuz. Bilgisayarları başında sizin gibi sadece oyun oynama derdinde olan insanlar yok. Sokaktaki hırsızlar, kapkaççılar elbette ki internette de kol geziyor. Kredi kartınızın ön ve arka yüzündeki bilgileri herhangi bir internet sitesinde kullanmanız aslında onu kamunun kullanabileceği bir yere bırakmaktan farksız günümüzün sınır tanımayan dünyasında.

Tamam, hal böyle fakat siz oyun oynamak istiyorsunuz ve ya alışverişlerinizi internetten yapmak istiyorsunuz diyelim. Kredi kartı kullanmadan da tüm bunları yapmanız artık mümkün. Ukash kart Al adı verilen yeni alışveriş duayeni ile tanışın. Kredi kartı dolandırıcılıklarıyla karşılaşıp büyük miktarlar kaybedenler ve kaybetme ihtimali olanlar için geliştirilmiş olan bu kart 19 adet sayıdan oluşan bir pin kodu gibidir. İngiltere’de üretildiği için Euro sistemiyle 10, 20, 25, 50 ve 100 Euroluk kartlar mevcuttur ve bunlardan harcamanıza uygun olanı alabilir, dilediğinizde sanki bütün paraymış gibi bozdurabilirsiniz. Türk lirasına çevrildiğinde bu rakamlar sırasıyla; 28, 55, 67, 133 ve 263 Türk Lirası olmaktadır. Her bir kart sadece ve sadece bir kez kullanılabilir ve onu bu denli güvenli yapan şey de aslında budur. 19 hanelik rakamınızı ola ki bir şekilde kaybetmeniz durumunda kaybınız sadece o Ukash kart kadar olacaktır. Bu kartı aldıktan sonra kullanıp kullanmama konusunda kararınızı değiştirirseniz tekrar paraya çevirme imkânınız da var.

Bütün Ukash’ların kullanım süresi 1 yıldır ve bu süre içinde bir köşede tutabilirsiniz. Tek kullanımlık kartınızın limitini bitirdikten sonra yeni bir kart yani pin kodu daha alabilirsiniz ve bu şekilde güvenle alışverişiniz sürer gider.
Ukash kart internette özellikle yurt dışında çok geniş bir kullanım alanı bulmuş durumda. Ülkemizde Knight Online, Metin 2, Battleon ya da ogame tarzı çoklu oynanabilen savaş oyunlarında özellikle kullanılan bir kart. Skype adı verilen ülkeler arası iletişimde etkin olarak kullanılmaya devam eden programın telefon gibi kullanılmasının bir sonucu olarak Skype kontörü alma ihtiyacını da kolay ve hızlı şekilde karşılayabiliyorlar.

AnindaUkash.Com farkıyla anında paykasa al
Paykasa kart almak için pek çok ödeme seçeneğiniz var. İnternette kredi kartıyla alma imkânı sunan pek çok güvenli site mevcut olmakla birlikte kredi kartına olan güveniniz çok zayıfsa çok çeşitli ödeme seçeneklerinden birini seçebilirsiniz. Örneğin m
obil ödeme yaparsınız ve telefonunuza yüklediğiniz liralarla ödemiş olursunuz.

Ya da PayPal yöntemiyle ödeme şansınız da var. PayPal için de ben kredi kartı kullanıyorum diyorsanız şirketimize uğrayın, bir çayımızı için ve güven dolu ortamımız içinde nakit paranızla size uygun olan kartı alın. Ukash kart hakkında geniş bir bilgiye de sahip olma imkânını da elde edersiniz böylelikle.
Dünyanın pek çok yerinde güvenle kullanılan bu kartın kullanımına Türkiye’de de yasal olarak izin verilmiş durumda. Siz de güvenli, yasal ve hızlı olan bu internet alışverişi keyfini yaşamayı hak ediyorsunuz. Yapılan pek çok incelemeyle %100 güvenli alışveriş sağladığı kanıtlanan bu karttan şimdi bir tane edinmeye ne dersiniz?

9 thoughts on “Paykasa Kart Al Basit kart

 1. Mahmut ALEV

  çok ukash pin kodu satın aldım ilk defa bu web sitesinden aldım ve çok memnun kaldım bundan sonraki tüm pin alımlarımı bu siteden yapıcam ismi gibi anında ukash anında dakikasında pin kodumu aldım parayı yatırdıktan sonra güvenilir hizmetiniz ve hızlı iletişiminizden dolayı teşekkürler.

  Reply
  1. Alp KAYA

   @Mahmut ALEV tamamen katılıyorum çok hızlı bir şekilde ukash pin kodumu satın aldım hesaba parayı yatırdık’tan 1 dakika sonra sms olarak kod cep telefonuma geldi

   Reply
 2. hasan karal

  güvenilir ukash kart alışı yapmak isteyenler için vazgeçilmez bir adres.

  Reply
 3. burak

  merhaba, avea mobil ödeme yöntemiyle nasıl ukash alacağımı anlamadım. En azından daha iyi bir yönlendirme ya da anlatım olabilir. Çünkü nereyi tıklasam karmaşık bir makale var ama yöntem yok. Site daha kullanışlı olabilir.

  Reply
 4. admin Post author

  @Burak Bey İster sağ alt köşedeki Canlı Destek Logomuz’dan isterseniz’de http://www.anindaukash.com/orion-ukash-canli-destek/ buradaki canlı destek logosundan Müşteri temsilcilerimize bağlanarak 7/24 ukash ödeme seçenekleri veya ukash hakkında öğrenmek istediğiniz her türlü bilgiye buradan sahip olabilirsiniz.

  Reply
 5. erdem

  her zaman kod bulabileceğiniz adres güvenilir ukash kodu almak için anında ukash al kaliteli hizmet vermektedir

  Reply
 6. kaan yılmaz

  en uygun fiyata ukash kart satın almak yerine güvenilir kod satın almayı tercih eden biriyim ve genelde anindaukash.com sitesinden kod alırım ve hiç sorun yaşamadım herkese öneririm teşekkürler

  Reply
 7. berna dinç

  100 euro ukash kart satın alıcam akbank banka bilgilerini mail olarak alabilirmiyim

  Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir